Kraków

19 października 2017 (10:00 - 17:00) ICE Kraków Congress Centre Pobierz bezpłatny bilet Dla Pracodawców
Absolvent Talent Days Największe Targi Pracy i Praktyk w Polsce

Znajdź oferty pracy i praktyk dopasowane do Ciebie

Poznaj pracodawców, którzy mają oferty pracy i praktyk dopasowane do Twojego kierunku studiów. Na targach pracy i praktyk Absolvent Talent Days:

 • porozmawiaj oko w oko z przedstawicielami HR wybranych firm
 • uzyskaj informacje na temat możliwości rozwoju i zatrudnienia
 • zdobądź przewagę nad konkurencją i znajdź pracę lub praktyki marzeń!

Weź udział w szkoleniach, zyskaj nowe umiejętności

Spotkaj specjalistów HR, liderów biznesu i profesjonalnych coachów.

Wybieraj spośród 100 wykładów, szkoleń oraz warsztatów z 3 obszarów tematycznych:

 • Rekrutacja

  Weź udział w szkoleniach z profesjonalistami HR, zrób zdjęcie do CV albo skonsultuj swój życiorys. Dowiedz się, jak z sukcesem przejść rekrutację.
 • Ścieżka kariery

  Posłuchaj młodych specjalistów, którym udało się zdobyć pracę lub praktyki w wymarzonych firmach. Zainspiruj się ich ścieżką kariery.
 • Motywacja

  Spotkaj się z gwiazdami takimi jak Łukasz Jakóbiak, Włodek Markowicz czy Agata Sawicka. Znajdź dzięki nim motywację do realizowania swoich pasji.
Uczestniczka Absolvent Talent Days

Wysoki poziom merytoryczny szkoleń, zaprosiliście na nie prawdziwych specjalistów, którzy wiedzieli o czym mówią. Dziękuję!

Karolina, uczestniczka Absolvent Talent Days

Zdobądź bezpłatny bilet na wydarzenie

Pobierz bezpłatny bilet

Jak do nas dojechać?

ICE Kraków Congress Centre

Marii Konopnickiej 17 w Krakowie

Tramwaje: 12, 18, 22, 25, 62

Autobusy: 101, 112 , 124, 144, 162, 164, 169, 173, 179, 184,194, 252, 424, 503

Uczestniczka Absolvent Talent Days

Szczęśliwi zatrudnieni

Poznaj szczęśliwych zatrudnionych – 10 000 osób, które znalazły pracę lub praktyki podczas Absolvent Talent Days. Jak możesz zostać jednym z nich? Czytaj więcej na blogu
Oferty Pracy

Strefa Startupów

Skorzystaj z Pakietu dla Startupów na Absolvent Talent Days. Znajdź pracowników Twojego biznesu wśród 37 000 uczestników pełnych entuzjazmu i chęci do działania. Dowiedz się więcej

Absolvent Talent Days Kraków

Czym są Absolvent Talent Days? To największe targi pracy w Polsce. Dla kogo są przeznaczone? Dla Was - studentów i młodych absolwentów. Gdzie się odbywają? W ICE Kraków Congress Centre. Kiedy się z nami zobaczysz? 19 października 2017.

Kogo spotkasz? Przedstawicieli najważniejszych firm na rynku właśnie teraz szukających pracowników, prezesów i managerów polskich i zagranicznych firm, ekspertów HR, gwiazdy popkultury. Co czeka Cię na miejscu? Setki ofert pracy z różnych branż, debaty, szkolenia career building, konsultacje ze specjalistami HR oraz możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV. Dodatkowo, dobra zabawa, networking i niezapomniane doświadczenia!

Czy znajdziesz pracę? To zależy tylko od Ciebie. Ponad 8 tysięcy uczestników Absolvent Talent Days już znalazło pracę. Dołącz do nich!

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do wersji 9+ (IE) lub pobierz inną przeglądarkę