Absolvent Talent Days

Największe targi pracy i praktyk w 8 miastach Polski
Szukaj ofert pracy na absolvent.pl Ponad 2000 ofert pracy i praktyk dziennie. Tylko dla studentów i absolwentów. Sprawdź - absolvent.pl. Zobacz
Mierz wysoko. Ułóż karierę swoich marzeń i zacznij poziom wyżej! 

Jesteśmy światowym liderem w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Wraz z naszymi klientami, największymi światowymi organizacjami, realizujemy projekty, które pozwalają maksymalnie wykorzystać ich potencjał rynkowy. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 230 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2900, a pracujemy w: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi Gdańsku. Poprzez swoje działania mamy ambicję budować lepszy świat pracy dla naszych pracowników, klientów i całej społeczności. Dążymy do tego, aby EY był najlepszym miejscem pracy dla wybitnych osób, które będą wspólnie tworzyć globalny zespół. Dzięki pracy zespołowej i nieustannemu rozwojowi nie tylko nadążamy za szybko zmieniającym się światem, ale również mamy odwagę wskazywać innym nowe kierunki i rozwiązania.

Program Praktyk

Specjalnie dla studentów III roku studiów licencjackich i inżynierskich oraz I i II roku studiów magisterskich przygotowaliśmy Program Praktyk. W jego trakcie poznajesz specyfikę pracy w wybranym dziale naszej firmy, stosowane przez nas narzędzia, uznane światowe metodologie, a także najwyższe standardy kultury korporacyjnej. Dzięki Programowi Praktyk szybko zdobędziesz pokaźny bagaż doświadczeń, który z pewnością wykorzystasz w przyszłości. Jeżeli zyskasz uznanie współpracowników i stwierdzisz, że wybrany kierunek Ci odpowiada, możesz kontynuować swoją karierę w EY.

Program Dwuletni

Podczas Programu Dwuletniego zdobywasz doświadczenie zawodowe już w trakcie studiów. Dzielimy się z Tobą fachową wiedzą z zakresu rachunkowości oraz zapewniamy doskonałe przygotowanie do zawodu Biegłego Rewidenta. Jeżeli masz za sobą III rok studiów licencjackich i rozpoczynasz studia magisterskie – weź udział w Programie Dwuletnim w jednym z naszych biur w Warszawie, Katowicach lub Poznaniu. Możesz jednocześnie kończyć studia i zdobywać doświadczenie w EY – w Dziale Usług Księgowych (pierwszy rok programu) oraz w Dziale Audytu (drugi rok programu).

Praca  

Absolwentom studiów licencjackich oraz inżynierskich dostępnym w pełnym wymiarze czasu pracy oferujemy pracę w wybranym dziale naszej firmy, gdzie będą mogli zrealizować swoje ambicje zawodowe.


Proces rekrutacji:
• Wypełniasz formularz aplikacyjny on-line na ey.com.pl/kariera.
• Wybranych kandydatów zaprosimy na testy on-line w języku angielskim - testy kompetencji i zachowań biznesowych oraz numeryczny.
• Ostatni etap to spotkanie z przedstawicielami HR i wybranego działu merytorycznego.

Aplikuj do 10 kwietnia!

zacznijpoziomwyzej.pl

ey.com.pl/kariera
facebook.com/EY.Kariera

Adresy firmowe:

Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do wersji 9+ (IE) lub pobierz inną przeglądarkę