Absolvent Talent Days

Największe targi pracy i praktyk w 8 miastach Polski
Szukaj ofert pracy na absolvent.pl Ponad 2000 ofert pracy i praktyk dziennie. Tylko dla studentów i absolwentów. Sprawdź - absolvent.pl. Zobacz

Pracuj.pl to najpopularniejszy polski portal z ofertami pracy, skierowany do specjalistów i menedżerów. Co miesiąc odwiedzają go nawet 2 mln internautów, korzystając z ponad dwudziestu tysięcy ofert pracy.

Oprócz nich na Pracuj.pl znajdziemy porady specjalistów dotyczące poszukiwania pracy, rozwoju kariery zawodowej oraz zdobywania dodatkowych kwalifikacji. Użytkownicy mają również możliwość skorzystania z raportu zarobków – po wypełnieniu krótkiego formularza mogą dowiedzieć się, jak ich wynagrodzenie kształtuje się na tle innych osób na podobnych stanowiskach. W serwisie Pracuj.pl istnieje również możliwość wykonania testów kompetencji. Pytania w poszczególnych częściach testu dotyczą codziennych sytuacji zawodowych. Test pozwala sprawdzić, które kompetencje są naszą mocną stroną, a które powinniśmy rozwijać. Wynik testu kompetencji w formie raportu można zapisać i przesłać pracodawcy. Osoby szukające pomysłu na własną działalność gospodarczą mogą z kolei skorzystać z zakładki „Własny biznes”, zapoznać się z poradami dotyczącymi prowadzenia firmy i znaleźć partnerów biznesowych, którzy oferują współpracę na zasadach franczyzy.

Portal Pracuj.pl powstał w 2000 r. i należy do Grupy Pracuj S.A. Firma wydaje przewodniki „Pracodawcy" i „Pracuj w IT", skierowane przede wszystkim do studentów i absolwentów. Profil Pracuj.pl na Facebooku z poradami dotyczącymi pracy i kariery śledzi obecnie ponad 200 000 internautów.

Adresy firmowe:

Prosta 51
00-838 Warszawa

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do wersji 9+ (IE) lub pobierz inną przeglądarkę