Absolvent Talent Days

Największe targi pracy i praktyk w 8 miastach Polski
Szukaj ofert pracy na absolvent.pl Ponad 2000 ofert pracy i praktyk dziennie. Tylko dla studentów i absolwentów. Sprawdź - absolvent.pl. Zobacz
Shell Business Operations w Krakowie to strategiczna jednostka grupy Royal Dutch Shell, jednej z największych firm świata. Tworzy ją międzynarodowy zespół ponad 2300 specjalistów, 30 narodowości pracujących w 17 językach.

Dołącz do nas - rozwijamy się i rekrutujemy przez 12 miesięcy, 365 dni w roku. Praca w Shell Business Operations w Krakowie to okazja do wejścia w świat biznesu w ramach struktur wiodącej globalnej marki. Shell Business Operations w Krakowie jest jednym z sześciu centrów biznesowych Shell zlokalizowanych na całym świecie, więc to doskonałe miejsce do rozwoju międzynarodowej kariery. Nasi pracownicy stanowią kluczową część zaawansowanych operacji biznesowych całej firmy.

U nas możesz znaleźć pracę w następujących działach:
* Finance Operations,
* Customer Service, 
* HR Services, 
* Logistics,
* Contracting and Procurement. 

Rekrutujemy zarówno absolwentów, jak i specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Tym pierwszym, dzięki różnorodnym programom rozwojowym, oferujemy możliwość intensywnego rozwoju swoich kompetencji. Nasze centrum stale się rozwija, włączając w swoje portfolio coraz bardziej zawansowane operacje biznesowe. Dlatego poszukujemy także kandydatów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, biegłą znajomością języka angielskiego i wiedzą specjalistyczną, m.in. z zakresu finansów czy zakupów. Szukamy osób, dla których chęć rozwoju i podejmowania wyzwań jest kwestią priorytetową. Cenimy kandydatów, dla których praca w dynamicznym zespole specjalistów w jednej z największych firm na świecie będzie wyzwaniem i szansą na rozwój.

Adresy firmowe:

ul. Czerwone Maki 85
30-392 Kraków

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do wersji 9+ (IE) lub pobierz inną przeglądarkę